Pračka na řetězy modrá s rukojetí

Kód: 164
Neohodnoceno
Značka: GECOCHEM
280 Kč / ks
Skladem
Můžeme doručit do:
3.6.2024

Pračka na řetězy modrá s rukojetí

Výhody a klíčové vlastnosti:

  • Bez nutnosti sundávat řetěz z kola
  • Rukojeť pro snažší manipulaci
  • Řetězy jsou dokonale čisté
  • Čistící kapalina neuniká do okolí
  • Vhodná na všechny kola a elektrokola 
  • Obsah čistící kapaliny cca. 30ml ( není součástí balení )

 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Použití:

Pračka řetězů je vhodná zejména na domácí čištění řetězů od starších maziv a dalších nečistot. Hlavní výhodou je uzavřený okruh s čistící kapalinou, která neznečisťuje okolní prostředí a lze ji po použití ekologicky zlikvidovat.

Instrukce pro použití:

Proveďte test vhodnosti před použitím. Z pračky opatrně odstraňte horní díl a nalijte do ní vhodnou čistící kapalinu. Vložte pod řetěz, tak, aby řetěz byl položen na čistících kartáčcích. Zaklapněte horní díl a tím uzavřete pračku. Nasaďte rukojeť. Otáčením šlapátka uveďte řetěz do pohybu. Držte pevně pračku za rukojeť, aby jste zabránili jejímu posunování po řetězu. Po dokončení čištění odstraňte horní díl pračky. Spodní díl pračky spolu se znečištěnou kapalinou odpojte od řetězu a kapalinu ekologicky zlikvidujte. Pračku vyčistěte a vhodně uložte. Dodržujte bezpečnostní informace!

   

Dodržujte pokyny na etiketě a bezpečnostním listu !

Informace o výrobku jsou uváděny s naším nejlepším vědomím. Vzhledem k širokému použití výrobku , nemůžeme převzít jakoukoliv odpovědnost a záruku. Uživatel by měl vždy testovat výrobek pro vhodnost zamýšleného použití.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: