Ochrana vozidel

4 položek celkem
C1004 25L 1
Novinka Katalog
1 Kč

Waxcar  koncentrovaný tekutý vosk pro leštění, sušení a konzervaci karoserie. Odlišuje se od jiných výrobků bezprostředním narušením vodního filmu za všech podmínek.

Kód: C1004
C1004 1
Novinka Katalog
1 Kč

Waxcar  koncentrovaný tekutý vosk pro leštění, sušení a konzervaci karoserie. Odlišuje se od jiných výrobků bezprostředním narušením vodního filmu za všech podmínek.

Kód: 620
85 Auto uni sprej
Katalog
1 Kč

Čistí a pečuje v jednom kroku o gumové části, kola, ráfky a povrchy cockpitu  Dává kolům a plastovým částí sytou barvu a lesk      Funguje rychle a...

Kód: 85
88 Cockpit sprej
Katalog
1 Kč

Ideální na ošetření plastů  Antistatický efekt – snižuje přitažlivost prachu  Zvyšuje sytost barev plastů  Svěží citrusová vůně  Bez...

Kód: 81P2

Vosk na ochranu karoserie se používá k ochraně lakovaného povrchu proti vlivům prostředí, jako jsou UV záření, kyselé deště, soli a prachu. Vosk vytváří na povrchu karoserie ochranný film, který pomáhá snižovat opotřebení a zabraňuje vzniku drobných defektů, jako jsou škrábance nebo mikrotrhlinky v laku.

Existují různé druhy vosků na ochranu karoserie, včetně syntetických vosků, polymerových vosků, karnaubských vosků a dalších. Výběr správného vosku závisí na konkrétních potřebách a preferencích uživatele.

Aplikace vosku na karoserii by měla být provedena na čistý a suchý povrch, aby se maximalizovala účinnost ochranného filmu. Vosk se obvykle nanáší na povrch karoserie pomocí speciálního aplikátoru a poté se setírá suchým a čistým hadříkem, aby se objevily zbytky vosku a dosáhlo se vysokého lesku. Vosk by měl být aplikován pravidelně, aby se udržel ochranný film a zachovala se vysoká kvalita lakovaného povrchu automobilu.


Tekutý vosk na karoserii automobilu se obvykle používá jako rychlá a snadná alternativa k tradičnímu pastovému vosku na ochranu karoserie. Tekutý vosk je snadno aplikovatelný a rychle schnoucí, což umožňuje rychle dosáhnout vysokého lesku a ochrany.

Tekutý vosk se obvykle nanáší na čistý a suchý povrch karoserie pomocí aplikátoru nebo spreje. Poté se vosk rozetře po celém povrchu karoserie pomocí mikrovláknového hadříku, dokud nevznikne rovnoměrná vrstva. Po několika minutách se vosk setře suchým hadříkem, aby se venkovní zbytky vosku a dosáhlo se vysokého lesku.

Tekuté vosky na karoserii automobilu mohou obsahovat různé složky, jako jsou syntetické polymery, karnaubský vosk, silikon a další, které obsahují ochranný film na povrchu karoserie. Výběr správného tekutého vosku závisí na konkrétních potřebách a preferencích uživatele.

Je důležité mít na paměti, že tekutý vosk na karoserii obvykle drží tak dlouho jako tradiční pastový vosk, a proto je třeba aplikovat pravidelně, aby se udržela vysoká kvalita ochrany povrchu karoserie.