O nás

Vývoj společnosti

Společnost Gecochem Technology s. r. o. vznikla v roce 2013 jako samostatná firma na základě dlouholetých zkušeností v oboru servisní a čistící chemie a sortimentu pro výrobní a servisní podniky. V současné době dodáváme široký sortiment produktů splňujících požadavky na vysokou kvalitu do průmyslových firem, servisů a podniků služeb. 

Gecochem Technology s. r. o. je společnost specializující se na výrobu a distribuci chemických produktů pro průmyslové použití. Společnost klade důraz na vysokou kvalitu svých výrobků a inovativní řešení pro potřeby průmyslových zákazníků. Gecochem technology investuje do výzkumu a vývoje nových produktů a technologií, které mohou přinést zlepšení výkonu a úsporu nákladů pro své zákazníky.

Gecochem technology také nabízí širokou škálu služeb pro své zákazníky, včetně technické podpory, poradenství a školení. Společnost si zakládá na osobním přístupu k zákazníkům a snaží se najít individuální řešení pro každého zákazníka podle jeho potřeb a požadavků. Neustále zkvalitňujeme služby a rozšiřujeme portfolio výrobků. V současné době dodáváme široký sortiment produktů splňujících požadavky na vysokou kvalitu do průmyslových firem, servisů a podniků služeb. 

Sortiment komplet

Zobrazit sortiment
Naše produkty splňují kombinaci maximální účinnosti a ochrany životního prostředí s ekologií.
Klademe důraz na:
− nejvyšší možnou technickou kvalitu produktů
− nejnižší možné znečištění ovzduší na pracovišti
− maximální ohleduplnost k životnímu prostředí
Technické poradenství poskytují naši proškolení obchodní zástupci. Distribuci provádíme z našeho centrálního skladu ve Zlíně s co nejrychlejším dodáním k zákazníkovi. 

Protože sledujeme stále nové technologie, vytvořili jsme značku Nanogeco. Jedná se o sortiment výrobků špičkové nanotechnologie určených pro ochranu povrchů. Vysoká kvalita, důraz na ekologii, minimální zatížení na pracovišti a bezpečnost práce jsou pro nás samozřejmostí.
 cistic-png-1-400x421

Neváhejte se na nás kdykoliv obrátit. 

Zobrazit sortiment