KS TOOLS

KS TOOLS je německá společnost specializující se na výrobu nářadí, strojů a vybavení pro profesionální použití v oblasti průmyslu, řemesel, stavebnictví a automobilového průmyslu. Společnost byla založena v roce 1992 a má sídlo v Heusenstammu v Německu.

KS TOOLS je známý svou širokou nabídku kvalitního nářadí, včetně klíčů, kleští, šroubováků, nástrojových vozíků a dalšího vybavení.

Společnost je přítomná po celém světě a dodává své výrobky do více než 100 zemí.

Společnost KS TOOLS Werkzeuge - Maschinen GmbH se od svého založení v roce 1992 rozvinula v předního mezinárodního dodavatele nářadí a vybavení pro dílny.

 

4 položek celkem
KS TOOLS TOP DEAL CZ 30
Katalog
1 Kč

Ke stažení: KS TOOLS - TOP DEAL CZ  

Kód: 2023_8
KS TOOLS TOP DEAL DE
Katalog
1 Kč

Ke stažení: KS TOOLS - TOP DEAL DE  

Kód: 2023_10
KS TOOLS TOP DEAL DE LKW
Katalog
1 Kč

Ke stažení: KS TOOLS - TOP DEAL DE LKW  

Kód: 2023_9
KS TOOLS Katalog průmysl KOMPLET
Katalog
1 Kč

Katalog speciálního nářadí pro průmysl a opravy automobilů s 820 stranami a 10 000 výrobky.    

Kód: 2023_20

Pro oba naše společníky, Petera Kühneho a Orhan Altina, je charakteristický trvalý důraz na inovace. Více než 350 zaměstnanců v 9 pobočkách na celém světě sdílí tuto vizi a společně stojí za trvalým úspěchem a růstem společnosti.

Značka KS TOOLS je již od počátku symbolem vysoké kvality, atraktivního poměru ceny a výkonu, orientace na řešení problémů a flexibility.

Naším cílem jsou inteligentní výrobky s dlouhou životností pro uživatele z různých oborů činnosti, kteří pracují jak se standardním, tak se speciálním nářadím.

Nestačí nám jen prodávat dobré nářadí. Chceme na trhu zanechat jasnou stopu. Proto si tolik zakládáme na moderních výrobních postupech, interních kontrolách kvality a odborných znalostech našeho týmu poprodejních služeb. To koneckonců dokládá i certifikát systému řízení podle normy DIN ISO 9001.

Jen díky enormnímu úsilí nyní patříme mezi největší mezinárodní výrobce nářadí se zákazníky ve více než 135 zemích světa. Ještě dlouho ale nebudeme u cíle.