NANO houbičky

Kód: 156
Neohodnoceno
Značka: NANO GECO
120 Kč / ks
Skladem (>5 ks)
Můžeme doručit do:
17.7.2024

Čistící NANO houbičky

Sleva 50% - balení 8 ks !

Výhody a klíčové vlastnosti:

  • Téměř na všechny povrchy
  • Jednoduché použití 
  • Bez chemie
  • Ekologické
  • Cena za 8 ks v balení

Detailní informace

Detailní popis produktu

Nano houba z melaminového materiálu je čistící pomůckou 21.století. Síťová struktura této nano-houby čistí téměř vše, i odolné nečistoty. Je tvořena pouze pěnou, není v ní vázán žádný čistící prostředek. Čistící nano houbička je výsledným produktem posledního vývoje NANOTECHNOLOGIE, skládá se z "malinkých pórů" a "větších pórů", vzniká tedy jemná síť. Houbička je také známá pod názvem „zázračná”,Téměř na „kouzelná”apod.

Jedná se o výrobek ze speciální pěny, který bez chemie a dalších čistících prostředků lehce odstraňuje odolné nečistoty ze všech hladkých povrchů jako jsou: kachličky, dlaždice, sklo, kov, parkety, dřevěné stoly a to např.: šmouhy od podrážek bot, otisky prstů, znečištění od lihových fixů, per, fleky na sporácích i zaschlý tuk, vodní kámen z vodovodních baterií, počasím způsobené usazeniny na zahradním nábytku, kožené sedačky, kancelářská křesla, vybělí spáry v koupelně a pod...

Před použitím se houbička mírně navlhčí a špína se lehce "vygumuje". Speciální pěna se dostane do hlubších vrstev znečištěných ploch než běžné materiály a podobně jako guma se postupně opotřebovává. K povrchům je jemnější a šetrnější než např. čistící písek. Jemným třením se obrušováním ze znečištěného povrchu uvolňuje nečistota, není potřeba pára, gumové rukavice ani jiné chemikálie. Odstraníte nečistotu tak rychle a efektivně, jak to jiným způsobem nebylo doposud možné.

Šetří čas a úsilí. Účinné obzvláště na místech, kde špína zůstala po delší dobu (okna, léty zašlapaná špína na dlaždičkáchzbytky od kávy na porcelánu, zbytky vodního kamene na skle) a nelze použít mnoho chemie nebo vůbec použít vodu. Použití: - osobní automobily (vnitřky a disky), obklady v sanitárních prostorech, kožené potahy a sportovní boty, okenní tabule (zbytky mušek), dehtové a asfaltové skvrny, zašedlé/zažloutlé plasty, tabule, projekční plochy, kuchyně a koupelny, zahradní nábytek, stoly, židle, skříně, zašlý kov, vypínače, graffiti (omezeně), a jiné... odstraňuje: zašlý kov, propisku, permanentní lihové fixy (i na sucho), pruhy a skvrny na podlahách, razítkovou barvu, stopy na pneumatikách... Návod k použití: - Před čištěním houbu vyzkoušejte na nějakém nenápadném místě a ujistěte se, zda nezpůsobuje změny. - Houbu lehce navlhčete a opatrně, malým tlakem přejeďte přes povrch. Kromě vody by se při navlhčení neměly používat žádné přísady nebo čistící prostředky.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: