0C321 GECO JUMFOAM aktivní pěna 5L

Kód: C321
Novinka Katalog
Neohodnoceno
Značka: NANO GECO
1 Kč / ks
Skladem
Můžeme doručit do:
26.6.2024

Aktivní pěna pro bezkontaktní mytí vozidel.

Neobyčejně jemný, slabě alkalický, silně koncentrovaný čisticí přípravek speciálního složení, se zvláštní namáčecí schopností. Geco JUMFOAM Aktivní pěna byl vyrobený primárně pro bezkontaktní mytí osobních a nákladních vozidel, ale lze ho využít i k celé řadě dalších operací spojených s mytím a čištěním. Geco JUMFOAM Aktivní pěna bez problémů odstraňuje tzv. „statickou nečistotu“ a je lehce smývatelný. Díky jedinečnému složení je výsledkem mytí čistá, ochráněná a velmi lesknoucí se karoserie vozu.

Detailní informace

Detailní popis produktu

NÁVOD K POUŽITÍ

BEZKONTAKTNÍ MYTÍ

1) Tlakové postřikovače: Silně znečištěná vozidla: produkt nařeďte vodou v poměru 1:20 (5% roztok)

Středně až lehce znečištěná vozidla: 1:30 až 1:50 (3% až 2% roztok)

2) Zpěnovače:     Použití a dávkování je závislé na typu zpěnovače a míry znečištění vozidla.Do zpěnovače se vždy nalévá koncentrát přípravku Geco  JUMFOAM Active, neboť zpěnovač(funkce Venturiho trubice) ředí produkt za Vás! Pro pěnové injektory doporučujeme poměr ředění nastavit v rozmezí od 2% do 5%.

Pro další informace kontaktujte naší technickou podporu. 

Vytvořený roztok/pěnu aplikujte vždy na suchou špinavou karoserii a nechte působit cca 60 sekund. Po té karoserii důkladně umyjte vysokým tlakem vody dle předepsaného postupu mytí. Na závěr celého procesu mytí karoserii důkladně opláchněte čistou vodou. 

3) Vysokotlaké čisticí jednotky: Na rozprašovací hlavu nastavte poměr ředění od 0,5 - 2%. 

Výrobky GecoCar fungují se studenou vodou, ale při použití teplé vody se ještě zvýší účinnost mytí. Ideální teplota vody pro mytí je 50°C. 

RUČNÍ MYTÍ

  • 0,5-1% roztok = 50/100 ml na 10 litrů vody. 

UPOZORNĚNÍ

Při dodržení doporučeného poměru ředění 1:20 – 1:100 je přípravek Geco  JUMFOAM Active neškodný pro laky a jiné běžně používané materiály v automobilovém průmyslu. Při použití vyšší koncentrace (např. 1:10) doporučujeme nejprve ověřit (na skrytém místě), zdali je čištěný povrch vůči použitému roztoku odolný. 

Přípravek Geco  JUMFOAM Active nenechte na karoserii nikdy zaschnout. Aplikaci produktu neprovádějte na rozpálené plochy automobilu. Před aplikací produktu Geco  JUMFOAM Active čištěný povrch nejprve zchlaďte vodou. Produkt skladujte při teplotách nad 0°C. Přípravek nesmí zmrznout!!

Technický list

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: